blogowanie

Otaczaj się inspiracją – poznaj TUMBLR!

Bez kategorii

Coś własnego

Każdy z nas potrzebuje swojej wyjątkowej, unikalnej przestrzeni. Uwielbiamy otaczać się pięknymi fotografiami, ulubioną muzyką, zachowując przy tym kontakt i interakcję z ludźmi o podobnych upodobaniach. Podążając z duchem czasu, wszelkie pamiętniki, notesy, kolaże odeszły w niepamięć. Ludzie dwudziestego pierwszego wieku zaczęli wyrażać siebie dzięki technologii Internetu i jej nieograniczonych możliwościach. Portal Tumblr umożliwia wykreowanie własnego, jedynego w swoim rodzaju miejsca, gdzie jego użytkownicy mają szansę pokazania wszystkich wymiarów swojej osobowości i upodobań. Witryna ta to nie tylko wyrażanie siebie – to inspiracja, wpływanie na innych, podążanie za nowymi trendami, poznawanie nieznanego – ale przede wszystkim przeniesienie się do świata piękna i estetyki!

Nowoczesne blogowanie

Portal najprościej ujmując do strona do blogowania. Jednak przestrzeń Tumblr’a wyróżnia się na tle konkurencji, dając pełen wachlarz możliwości dla tworzenia bloga. Witryna nie tylko umożliwia publikowanie zwykłych, a co za tym idzie nudnych i niewyróżniających się, wpisów tekstowych. Użytkownicy zaś mogą wzbogacić swojego bloga o muzykę, zdjęcia, filmy, GIF-y oraz unikalne sposoby formowania tekstu. Wspaniałe jest to, że każda taka strona jest szczególna – zamiast konkretnej liczby szablonów bloga, mamy dostęp do nieskończonych możliwości układu strony. Odwiedzając profile autorów, dane jest nam kompletne zanurzenie się w poczuciu estetyki drugiej osoby. Będąc otoczeni wszelkimi rodzajami wyrazu, czytanie takiego bloga to istna uczta, a zarazem podróż w stronę czegoś nowego. 

Integralna społeczność

Autorzy blogów tworzą niesamowitą sieć inspirujących się nawzajem ludzi. Wszystko dzięki temu, że Tumblr umożliwia tak zwane RE-blogowanie treści. W skrócie – publikując post pozwalasz na jego powielenie przez innych – wszystko oczywiście z zachowaniem nazwy twojego bloga. Jest to genialne rozwiązanie, bowiem ciągły przepływ postów wspaniale rozwija twórczość, jednocześnie wprowadzając powiew świeżości na twoją stronę. Tumblr stanowi zatem rozległą, integralną platformę, gdzie każdy ma szansę promować swoje prace. Jeśli konkretny blog wpasowuje się w naszą estetykę, możemy oczywiście na stałe go zaobserwować wspierając działalność innych. 

Internetowe alter ego

Portal jest absolutnie godny śledzenia, ponieważ przypomina jak ważne jest, by wyrażać swoje wnętrze. Daje wyjątkową możliwość wykreowania swojej unikalnej internetowej tożsamości. Oferując prowadzenie wielu blogów na jednym koncie, świetnie współgra ze skomplikowaną osobowością współczesnego człowieka. Ze względu na różnorodność treści Tumblr’a, każdy z osobna z łatwością znajdzie coś dla siebie. Warto poświęcić chociaż chwilę w ciągu dnia na zasmakowanie piękna i głębsze poznanie samego siebie – a wszystko to za sprawą paru kliknięć!

Przeczytaj więcej na: http://www.crystal.org.pl/co-w-tym-internecie-piszczy/http://4clubbing.eu/kontent-za-ktorym-warto-podazac/