Firma zajmująca się kompleksowo i profesjonalnie sprawami pochówku – zakład pogrzebowy

Biznes

Zakład pogrzebowy jest firmą, która kompleksowo i profesjonalnie zajmuje się sprawami dotyczącymi ostatniego pożegnania. Jest to firma świadcząca szereg usług na specjalne życzenie rodziny, bliskich osoby zmarłej.

  1. załatwianie wszelkich formalności, dokumentacji w urzędach,
  2. zabieraniem ciała do kostnicy,
  3. przygotowaniem ciała do ostatniej drogi, malowanie, ubieranie,
  4. sprzedażą trumien i uren,
  5. sprzedażą wieńców pogrzebowych oraz wiązanek pogrzebowych,
  6. oprawą muzyczną na uroczystości pogrzebowej (może być to klasyczny standardowy repertuar muzyczny danego zakładu pogrzebowego lub wybrany przez rodzinę, bliskich),
  7. transportem ciała do Kaplicy lub Kościoła, a następnie na cmentarz,
  8. pochowanie osoby zmarłej w grobowcu, grobie innym miejscem docelowym wiecznego spoczynku.

Działa zgodnie z jej wytycznymi, potrzebami, wymaganiami, oczekiwaniami. Jest to firma, która wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Jest sumienna, rzetelna, doświadczona w świadczonych przez siebie usługach pogrzebowych. Do świadczonych usług, którymi zajmuje się zakład pogrzebowy zaliczają się przede wszystkim: 

Zakład pogrzebowy jest firmą prywatną, która zajmuje się wszelkimi usługami pogrzebowymi na specjalną prośbę bliskich, rodziny osoby zmarłej.

Wykonuje swoje usługi w taki sposób aby zleceniodawcy byli zadowoleni ze świadczonych przez nich usługi. Jest to firma, która w profesjonalny sposób podchodzi do powierzonych jej obowiązków.