Bardzo luksusowy hotel w górach: co zarezerwować?

Czas wolny

Dlaczego warto zdecydować się na Hotel HARNAŚ? Czy jest to istotnie luksusowy hotel w górach? Tak. I to pod wieloma względami. Jakimi dokładnie?

Hotel HARNAŚ należy do jednego wielkiego biznesu. W tej grupie znajdują się również Termy BUKOVINA plus Hotel BUKOVINA. Wszystkie te podmioty łączy profesjonalizm, atrakcyjne usługi, relatywnie niskie ceny i fajne położenie. Hotel HARNAŚ także jest z Bukowiny Tatrzańskiej. Znajduje się dokładnie przy ulicy Wierchu Buńdowy 11. Okolica jest bajkowa. Warto wspomnieć, że Hotel HARNAŚ to jedyny luksusowy hotel w górach (biorąc pod uwagę w tym momencie region Podhala) dla dorosłych. Co to jednak oznacza? Nie masz dzieci? Ogólnie je lubisz, ale w czasie wakacji chcesz naprawdę wypocząć? Czasami przez dzieciaki (na przykład innych gości) jest o to bardzo trudno. Dzieci lubią biegać, krzyczeć, płakać itd. Jeśli chcesz się od tego uchronić, to zdecyduj się na Hotel HARNAŚ. Dlaczego? Jest to bowiem luksusowy hotel w górach dla dorosłych. Sporo cennych faktów na ten temat zostało przygotowane przez specjalistów na stronie https://hotelharnas.com/. Cechuje się on dodatkowo doświadczeniem i bardzo dobrymi opiniami. W końcu Hotel HARNAŚ ma świetne recenzje na swój temat.

Na uwagę zasługują jeszcze inne atrakcje. Ogólnie Hotel HARNAŚ oferuje bardzo profesjonalne usługi i atrakcyjne warunki finansowe. Na marginesie trzeba dodać, że nie brakuje tutaj rozmaitych pakietów. Między innymi z okazji Majówki itd. Pokoje są czyste, przestronne i zawsze świetnie wyposażone.

Po prostu ten luksusowy hotel w górach dba o to, aby klienci mieli zagwarantowane możliwie jak najlepsze warunki. I to na każdej płaszczyźnie. Dodatkowo ludzie zachwycają się pięknymi widokami. Nie można się jednak temu jakoś szczególnie dziwić. W końcu Hotel HARNAŚ oferuje widok na Tatry. I to z każdego pokoju. Co ważne, możesz się zatem budzić… widząc te piękne widoki. A to świetnie nastraja na dalszą część dnia. Zachwycające są również zachody słońca itd. W okolicy nie brakuje pięknych lasów, czy dolin. Można je podziwiać, a także z nimi obcować. Klienci tego hotelu chętnie bowiem wybierają się na spacery. W ich czasie można pooddychać świeżym, bardzo rześkim powietrzem.

Ten luksusowy hotel w górach oferuje też zabiegi spa. Nie dokładnie u siebie, ale w położonym nieopodal Hotelu BUKOVINA. Jeśli chcesz z nich skorzystać, to nie ma żadnego kłopotu. Po prostu trzeba to tylko zgłosić. A Hotel HARNAŚ zadba o darmowy transport w obie strony. Warto zauważyć, że Hotel BUKOVINA znajduje się zaledwie około 1000 metrów od Hotelu HARNAŚ. Oferowane są zaś przeróżne zabiegi na ciało, na twarz, a nawet pomoc fryzjera, czy terapeuty… Dlaczego jeszcze coraz więcej osób chętnie decyduje się na Hotel HARNAŚ? Ten luksusowy hotel w górach gwarantuje bardzo dobrej jakości jedzenie. Jest ono za każdym razem zdrowe, smaczne i sycące. Szefem Kuchni jest tutaj Marcin Gruszka. Może on pochwalić się między innymi tym, że jest członkiem Narodowej Kadry Kucharzy! Poza tym w czasie przygotowywania posiłków korzysta się jedynie z najlepszych produktów…